Zacznij tutaj

Nasza historia

Przedsiębiorcy lokalni doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że ich obecność w sieci i mediach społecznościowych to obowiązek, ale nie zawsze wystarcza im na to kompetencji, czasu i energii.

Jesteśmy właśnie po to, aby zapewnić im dodatkowe pary rąk do pracy w sieci, pokazać jak można skutecznie działać w internecie i jednocześnie dać przestrzeń do tego, by mogli realizować pozostałe założenia firmy, nie martwiąc się o marketing.

Kreatywność

Szukamy głębiej.
Wprowadzamy niebanalne rozwiązania, które wyróżnią firmę na tle konkurencji.

Kompleksowość

Patrzymy szerzej.
Poznajemy firmę oraz jej klientów z wielu perspektyw i proponujemy różnorodne formy promocji.

Elastyczność

Możemy więcej.
Pracujemy z klientem, a nie dla niego. Rozumiemy i wspieramy przedsiębiorców, aby współpraca układała się jak najlepiej.

Dlaczego my?

Ponieważ zajmiemy się Twoją firmą kompleksowo!

Staramy się jak najlepiej poznać firmę, jej potrzeby, klientów i proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania marketingowe.

Bazujemy na mediach społecznościowych, bo właśnie tam skupia się najwięcej ludzi, którzy mogą zostać naszymi klientami, a ich możliwości są w tej chwili wręcz nieograniczone.

Kreacje wspomagamy profesjonalnymi fotografiami i tradycyjnymi materiałami reklamowymi – ulotkami czy banerami. Wykonujemy także projekty graficzne oraz druk materiałów identyfikacji wizualnej firmy.