Kategorie stron – co to takiego?

Podczas tworzenia strony trzeba wybrać jej kategorię. Świadczycie usługi hydrauliczne? Prowadzicie sklep obuwniczy? Zarządzacie parkiem? Wybór kategorii jest konieczny głównie dlatego, że będzie ona widoczna dla osób odwiedzających stronę. Na przykład w przypadku naszej agencji wygląda to tak:

Dzięki kategoriom możemy też odpowiednio przygotować szablon strony, tak aby zawierał rodzaje informacji, na których zależy klientom. Na przykład w przypadku sklepu internetowego nie ma potrzeby podawania fizycznego adresu siedziby. Jeśli jednak jest to strona lokalnej restauracji, adres będzie potrzebny. Warto więc poznać wszystkie opcje i wybrać tę najlepiej dopasowaną do prowadzonej działalności.

Nie stresujcie się zbytnio, wybierając kategorię. Możecie ją potem w każdej chwili zmienić. Wystarczy, że na swojej stronie kliknijcie opcję „Ustawienia” w lewym dolnym rogu ekranu. Kliknijcie opcję „Informacje o stronie” i „Kategorie” możemy edytować bezpośrednio w okienku.

To może Ci się przydać:

Kategorie stron – co to takiego?

Podczas tworzenia strony trzeba wybrać jej kategorię. Świadczycie usługi hydrauliczne? Prowadzicie sklep obuwniczy? Zarządzacie parkiem? Wybór kategorii jest konieczny głównie dlatego, że będzie ona widoczna

Czytaj więcej >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *